PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103997}

Skarb narodów

National Treasure
7,1 226 389
ocen
7,1 10 1 226389
5,6 19
ocen krytyków
Skarb narodów
powrót do forum filmu Skarb narodów

Witam. Szukam podobnych filmów, takich ze spiskami, zagadkami i wskazówkami. Ale nie dokumentalnych... Czy oprócz "Kodu Da Vinci" i "Aniołów i Demonów" są takie filmy?

użytkownik usunięty
JohnnY_32

Ja sobie przypominam takie:
*Skarb Narodów:Księga Tajemnic
*Poszukiwacze zaginionej włóczni
*Kod Karola Wielkiego
*Wideo z Jezusem
*Lara Croft:Tomb Raider
*Lara Croft :Kolebka życia
*Bibliotekarz: Tajemnica włóczni
*Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona
*Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza
*Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu

Do tego dodałabym jeszcze całą serię Indiany Jonesa,i ewentualnie serię Mumii. Może coś wybierzesz:P

Dzięki. Większość z tych filmów widziałem jakieś 100 tys. razy ale nie wszystkie więc dzięki :) Może jeszcze ktoś zna jakieś filmy w stylu skarbu narodów?

użytkownik usunięty
JohnnY_32

Heh spoko. Więcej z tych co widziałam sobie nie przypominam,ale może spróbuj w wyszukiwarce filmwebu.Na pewno coś znajdziesz;)

dobry jest też 'Zapowiedź' jeżeli chodzi o filmy z zagadką i rozwiązywaniem jej :)

użytkownik usunięty

*Poszukiwacze Bursztynowej Komnaty Ten film to też coś podobnego chyba,bo jest to ''kolejna część '' kodu karola wielkiego i poszukiwaczy swietej włóczni,ale nie oglądałam go jeszcze;)

ocenił(a) film na 10

znam wszystkie :D

ocenił(a) film na 10
JohnnY_32

To ja jeszcze dodam wszystkie części filmu Mumia oraz serię filmów z Allanem Quotermainem oraz Sahara :D Miłego oglądania!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones